Školení a semináře

Brüel & Kjaer University - Vzdělávání a školení zákazníků je součástí tradice Brüel & Kjaer. B&K University je centrum pro vzdělávání v Kodani (Dánsko), kde se zaměřujeme na vzdělávání a vybavení účastníků kurzů v oblasti zvuku a vibrací.

B&K Vibro Academy - Každoroční cyklus odborných školení zaměřených na využití měřicích přístrojů a systémů pro údržbu strojů založenou na znalosti jejich skutečného technického stavu.

 

bkvcmyk

Jména Brüel & Kjaer a Schenck byla představitelem dlouhé a úspěšné historie.

Se spojením našich společností jsme přijali nové jméno a podobu jednoznačně vycházející z naší vice než 80ti leté tradice.

Věříme, že naše obchodní a technické zaměření se lépe odráží v naší nové identitě.

 

ohlui

Počínaje dnem 1.7.2015 se výhradním zástupcem Brüel & Kjær SV pro Českou republiku stává společnost SVMTech s.r.o. (IČ 04004205) - www.svmtech.cz

 

ZMĚNA výhradního zastoupení B&K Vibro!!!

Rádi bychom Vás informovali o organizačních změnách souvisejících se společností Spectris Praha spol. s r.o. (IČ 18627714), která dosud byla výhradním zástupcem společnosti Brüel & Kjær Vibro GmbH.

Počínaje dnem 1.1.2016 bude toto obchodní a servisní zastoupení pro Českou republiku vykonávat společnost Vibrotech s.r.o. (IČ 04457765) jako výhradní distributor firmy Brüel & Kjær Vibro GmbH pro Českou republiku.

ZMĚNA ve společnosti - zastoupení Brüel & Kjær SV

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o organizačních změnách souvisejících se společností Spectris Praha spol. s r.o. (IČ 18627714), která dosud byla výhradním zástupcem a sesterskou firmou společnosti Brüel&Kjær Sound & Vibration Measurement A/S a společnosti Brüel&Kjær Vibro GmbH.

VI-6080 – nový ON-LINE diagnostický systém

Nový 8-mi kanálový interface VI-6080 nového ON-LINE diagnostického systému Compass nabízí způsob jak velmi snadno a levně zajistit trvalé diagnostické monitorování Vašich soustrojí.

VIBROTEST 80 - kompaktní čtyřkanálový sběrač dat

Lehký, univerzální a snadno ovladatelný - VIBROTEST 80 stanovuje nové standardy pro vibrační sběrače dat.

Monitorovací modul SM-610-A07 – Vynikající univerzální modul pro všechny standardní instalace

SM-610-A07: Extrémně flexibilní monitorovací modul doplňuje zabezpečovací systém VIBROCONTROL 6000®. Pro mnoho strojů není dostatečné monitorovat pouze vibrace. Pro získání pravdivého obrazu o stavu stroje je důležité monitorovat rovněž axiální posuvy a další procesní veličiny.

 

ZMĚNA výhradního zastoupení B&K Vibro!!!ZMĚNA ve společnosti - zastoupení Brüel & Kjær SVVI-6080 – nový ON-LINE diagnostický systémVIBROTEST 80 - kompaktní čtyřkanálový sběrač dat  Monitorovací modul SM-610-A07 – Vynikající univerzální modul pro všechny standardní instalace
 
 
loading