Úvod / Aktuality / Brüel & Kjaer Vibro / Nový systém diagnostického monitorování VDAU-6000

07. 03. 2011 | Brüel & Kjaer Vibro

Nový systém diagnostického monitorování VDAU-6000

Brüel & Kjaer Vibro oznamuje výrobu a prodej nového produktu VDAU-6000. Tento moderní a výkonný systém poskytuje ekonomickou alternativu k velkým „skříňovým" systémům pro monitorování stavu točivých strojů, zejména pro pomocné stroje a skupinovým aplikacím. S vysokou hustotou 16 kanálového paralelního zpracování signálů je VDAU-6000 také vhodný pro monitorování složitých strojních celků. VDAU-6000 může být montován přímo u stroje (varianta s certifikací ATEX pro zónu II ) nebo umístěn v rozvaděči jako rozšíření diagnostického monitorování stavu strojů k libovolnému stávajícímu bezpečnostnímu monitorovacímu systému.
VDAU-6000 představuje výkonné, ale snadno ovladatelné funkce skalárního sledování provozního stavu strojů, které nabízí až 16 různých měření vibrací pro každý vstupní kanál, spolu s měřením otáček (fáze) a procesních parametrů. Tyto skalární hodnoty lze snadno monitorovat a sledovat v trendech s poskytnutím včasné detekce poruch bez falešných alarmů, a nevyžadují odborné diagnostické znalosti pro interpretaci. Kromě toho může každé z těchto měření být monitorováno pro zvláštní provozní podmínky, a tak ještě dříve poskytovat spolehlivé detekce poruch.
Pro VDAU-6000 je k dispozici výkonný, ale uživatelsky příjemný software pro monitorování s databázovou platformou, shodnou s naším nejvýkonnějším systémem - vlajkovou lodí - Compass 6000. Volitelný diagnostický software „Diagnostic Workstation" poskytuje možnost univerzálních analýz záznamů časových signálů, které jsou paralelně zaznamenány a uloženy pro postprocesní zpracování různými metodami - FFT, wawe FFT, cepstra, obálková analýza, atd.
Stejně jako u všech produktů v rámci našeho produktového portfolia, Brüel & Kjaer Vibro nabízí ucelenou škálu služeb pro VDAU-6000 prostřednictvím celosvětové prodejní a servisní sítě.

Více informací najdete zde.

 
 

Další

 
 
 
loading