Úvod / Aktuality / Brüel & Kjaer S&V / Nový mikrofonní předzesilovač pro použití ve vyšších teplotách

14. 02. 2013 | Brüel & Kjaer S&V

Nový mikrofonní předzesilovač pro použití ve vyšších teplotách

Společnost Brüel & Kjær uvedla jako první na světě mikrofonní předzesilovač a kombinaci předzesilovač/mikrofon, který je možné použít až do teploty 125°C.

1706Vysokoteplotní CCLD mikrofonní předzesilovač, s typovým označením 1706, umožňuje provádět akustická měření v blízkosti tepelných zdrojů. Tato vlastnost jej předurčuje pro použití ve zkušebních a testovacích pracovištích, zejména pro měření plynových turbín a jejich příslušenství, automobilových motorů, výfukových systémů a všech zařízení, které pracují za vysokých teplot. Nasazení tohoto předzesilovače 1706 v měřícím řetězci je velice jednoduché a lze jej použít místo dosavadních předzesilovačů, např. 2671. Veškerá jeho data /typové označení, kalibrace a korekční hodnoty/ jsou uloženy ve vnitřní paměti TEDS /Transducer Electronic Data Sheet/, která jsou automaticky načtena příslušným analyzátorem.

Předzesilovač 1706 je možno použít s běžnými mikrofony pro jakékoliv pole, ale doporučuje se použít sestavené kombinace s ½"mikrofony pro volné či difúzní pole, které mají veškerá data této kombinace uložena v paměti TEDS. K této kombinaci předzesilovač/mikrofon se dodává také CD disk, na kterém jsou rovněž uložena kalibrační a korekční data i pro použití s příslušenstvím - např. větrným krytem - pro dosažení co největší přesnosti měření.

Více informací najdete zde.

 
 

Další

 
 
 
loading