Úvod / Aktuality / Brüel & Kjaer S&V / Uvolnění hardwarových klíčů pro Pulse LapShop a Reflex Core

02. 11. 2012 | Brüel & Kjaer S&V

Uvolnění hardwarových klíčů pro Pulse LapShop a Reflex Core

Ne všichni uživatelé Multianalyzátoru Pulse si uvědomují, že kromě tradičního softwarového prostředí Pulse LapShop mohou v rámci svého licenčního USB klíče LapShop využívat také mohutné post procesní možnosti produktu Pulse Reflex. Nová verze Pulse 17 umožní uživatelům s platným certifikátem M1 získat za velmi výhodných podmínek další hardwarový USB klíč pro práci s produktem Pulse Reflex Core (více informací o PULSE Reflex).

Přitom stávající USB klíč pro LapShop i nadále umožní práci v režimu PULSE Reflex L4L. Znamená to tedy, že na jednom počítači může jeden uživatel sbírat data a používat buď LabShop nebo PULSE Reflex L4L a na dalším počítači může jiný pracovní zpracovávat data v programu PULSE Reflex Core.

To, jakou z položek Reflex Core 870x při uvolnění klíče zdarma získáte, závisí na Vaší stávající platné licenci LapShop M1-77xx. Za další klíč zaplatíte pouze paušální poplatek 85.000 Kč a náklady na roční podporu M1-87xx. Máte-li zájem o uvolnění dalšího USB klíče pro PULSE Reflex Core, kontaktujte nás prosím.

Přiložené soubory: pulse-lapshop.pdf
 
 

Další

 
 
 
loading